Balıkesir Şemsiye; Tentelerde olduğu gibi geniş alanları gölgelemeye yarayan sabit veya hareketli altlığıyla kolaylık sağlayan, kullanımı kolay bir gölgeleme ürünüdür. Firmamız sizlere uzun yılların tecrübesi ile imalatı alanını birleştirerek en iyi hizmeti kısa sürede sunmayı amaçlamaktadır.

Balıkesir'de sürdürdüğümüz faaliyetlerimizle sizlere bahçe şemsiyeleri, pazar şemsiyeleri, havuz şemsiyeleri, cafe şemsiyeleri, plaj şemsiyeleri, villa şemsiyeleri, lale şemsiyelerşi dev şemsiyeler, gibi olmak üzere yüzlerce alanda dilediğiniz ölçü ve renklerde ürünler sunmaktadır.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin bir kısmı ahşap olabilmekte talepleriniz doğrultusunda yine güçlü alüminyum gövde ve teleskopik açılımıyla rüzgarlı havalarda çabuk kapatılabilmesiyle pratik, uzun ömürlü şemsiyeler de sunmaktayız.

Balıkesir Şemsiye, mekanik ve manuel vinç teçhizatları ile açılıp kapanan diğer büyük  şemsiyelere nazaran daha pratik ve ticari kullanıma uygundur. İstenilen şekil veya ihtiyaca göre sınırsız tipte imalatı vardır. Altında kurulu masaları ya da ayaktaki kişileri rahatsız etmeden teleskopik açılıp kapanma özelliği ile kullanımı çok kolaydır.

Mekanın ihtiyacına göre alınan ölçülere göre veya tasarım ölçülerine bağlı kalınarak tasarlanır; çaplı, yamuk asimetrik çokgen alanlara uygun ve eşsiz çözümdür.

Firmamız sizlere kaliteli, şık ve dekoratif Cafe Şemsiyesi, Otel Şemsiyesi, Restaurant Şemsiyesi ve Bahçe Şemsiyesi çözümleri sunar. Birbirinden kaliteli markalarıyla ve şemsiye modelleriyle klasik şemsiye modelleri dışında Ahşap Şemsiye, Teleskopik Şemsiye, Yandan gövdeli/Yandan ayaklı Şemsiye, Dekoratif Şemsiye, Teras Şemsiyesi gibi birçok dış alan şemsiye modelleri ve markaları sunar...