Balıkesir Branda Hakkında

Balıkesir Branda
Balıkesir Branda

Siz değerli halkımıza branda alanında hizmet sunmaktayız. Balıkesir 'in en geniş ürün yelpazesine sahip firmamız onlarca, yüzlerce renk ve desen avantajı ile hizmetinizdedir.

Balıkesir Can Branda - Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla 2011 yılında kuruldu.

Üretim portföyünde 50 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız, bugün toplam 200 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Balıkesir Can Branda - Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Firmamız her geçen gün hizmet kalitesini büyütmekte ve Balıkesir'in bütün ilçelerine kaliteli hizmetini ulaştırmaktadır. Ayvalık Branda - Tente, ilçemizden tutunda Bandırma Branda - Tente hizmetlerine kadar her bir ilçeye ayrı ayrı günlerde servis ağı oluşturmuştur.