Otomatik Kumandalı Pegole Sistemi

Balıkesir Pergole olarak başka bir deyişle Balıkesir Pergola sistemlerini en iyi şekilde üstelik bölgemizin en uygun fiyatlı sistemlerini sizlere, mekanlarınıza özel olarak yapmaktayız. Firmamız gelişmeleri yakinen takip ederek bu sektörün en iyi sistemlerini sizlere sunabilmek adına çalışmaktayız. Teknolojinin yanında mekanizasyonun gelişmesine bağlı olarak günümüzde insanların rahatı ve huzur için geliştirilen birçok sistem ortaya çıkmıştır.

Balıkesir Pergole sistemleri de bu sistemler arasında yer almaktadır. Alüminyum kaplama iskeletten oluşan bu sistemler, yaz aylarında gölgelik kış aylarında ise yağmurluk olarak kullanıma elverişlidir.

Örtüleri uzun yıllar boyunca garantili olup, güneş ışınlarından ya da sert yağmur damlalarından kısa sürede etkilenmeleri söz konusu değildir.

Hareketli Tavan Tente Sistemleri

Hareketli tenteler olarakda anılan bu pergole sistemleri aralarında birçok dala ayrılmakta, bunlardan kimileri daha az fonksiyonel kimileri ise çok daha fonksiyonel olup, amacına tam anlamı ile hizmet eden bir mekanizasyon ile karşımıza çıkmaktadırlar.

Fonsiyonellikten kasıt olarak pergole sistemlerinin yarı açılır olması, tam açılır olması, otomatik tenteler, hareketli tente sistemleri olarak guruplara ayrılması ile çeşitlilikleri artmaktadır.

Bu tenteleri uzaktan kontrol edebilmek mümkündür. Uzaktan kumandalı otomatik tenteler, son derece kullanışlı, mekanların isteğe bağlı havalandırılmasında tercih edilen, kimi zaman kısmı açık ya da kapalı mekanlar oluşturmaya yarayan tentelerdir. Müstakil evlerde ya da cafelerde tercih edilebilirler.